Bitmeyen Kartuş Montajı

Bitmeyen Kartuş Nedir ?

Çoğu yazıcının en önemli sorunu olan kartuş baskı maliyetidir. 2 kartuş kullanan yazıcılarda ortalama baskı adeti 200-300 adet civarındadır. Bu adette baskıdan sonra kartuşlarınızı ya doldurtmanız yada yeni kartuş almanız gerekmektedir. 

Bitmeyen kartuş yazıcının yan tarafına monte edilen mürekkep besleme sistemidir. İçerisinde 4x100 ml mürekkep bulunan bitmeyen kartuş sistemi ile 3000-5000 sayfa civarı baskı alınabilmektedir. Bitmeyen kartuş sayesinde tüm kullanıcıların ortak sorunu olan baskı/kartuş maliyeti %90 oranında düşürülebilmektedir. 

Bitmeyen kartuş sisteminde kullanılan Goink mürekkep ile orijinal baskınıza kıyasla herhangi bir kalite kaybı yaşamadan aynı şekilde ve daha ekonomik baskılar almaya devam edebilirsiniz.

Bitmeyen kartuş sistemlerini kullanmak oldukça basittir. Tank üzerinde bulunan dolum tıpaları sayesinde çok basit bir şekilde tekrar tekrar dolum yaparak kullanabilirsiniz. 

Bitmeyen Kartuş Sistemi Uyumlu Yazıcılar

Bitmeyen kartuş sistemi 4 ve üzeri kartuşlu Hp,Canon,Epson ve Brother marka yazıcılarla uyumludur.

Ayrıca 2 kartuş kullanan Canon marka tüm yazıcılarla uyumludur.

Bitmeyen Kartuş Montaj

 

Bitmeyen kartuş montaj işlemini servisimizde yaptırabileceğiniz gibi kendinizde mağazamızdan satın alarak yapabilirsiniz.

Bitmeyen Kartuş Sistemi Fiyatları için Tıklayınız.

Top