Kartuş Dolum Ürünleri

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, renkli veya siyah beyaz çıktı almaya yarayan ve fotoğraf kalitesinde baskı yapabilen makinelerdir.

 

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, renkli veya siyah beyaz çıktı almaya yarayan ve fotoğraf kalitesinde baskı yapabilen makinelerdir. Kartuş adını verdiğimiz ve çeşitli renklerde mürekkepleri muhafaza eden akıllı kutularla baskı işlemini gerçekleştiren mürekkep püskürmeli yazıcılar, daha kaliteli baskı almak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kartuş üreticileri arasında yer alan Epson, Samsung, HP, Lexmark, Canon, OKI, Xerox, Brother gibi markaların yanında goink bitmeyen kartuş çeşitleri gibi kullanıcılara birçok kartuş alternatifi sunulmaktadır. Kartuşlar ayrı ayrı satın alınabileceği gibi yan üreticilerin sunduğu ürünler ile veya yazıcı üreten firmaların sunduğu ürünler ile tekrar doldurulabilip ilk günkü gibi kullanılabilmektedir. Kartuş dolum ürünleri özellikleri arasında yer alan uygun maliyet ve kolay dolum yapabilme fonksiyonları ile kullanıcılar kartuş dolum işlerini kendi evlerinde veya bürolarında kolaylıkla yapabilmektedirler. Uygun maliyetlerle kaliteli baskı çözümleri sunan kartuş dolum setleri ile fotoğraf kalitesinde baskılar alırken bütçenizden de tasarruf edebilirsiniz.

Kartuş dolum setleri, mürekkep püskürtmeli yazıcı üreten firmalar tarafından üretilirken yan üretici firmalar tarafından da tüketicilere ürünler sunulmaktadır. Photoink firması tarafından üretilen, kullanıcılar tarafından bitmeyen kartuş olarak da bilinen ve neredeyse her marka yazıcıya uyan kartuş dolum ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Photoink akıllı mürekkep ile 100 adet A4 baskı maliyetinizi 1 liraya mal edebilirsiniz. Brother firmasının mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanan kullanıcıları için ürettiği kartuş dolum setleri ile kullanıcılar orjinal ürün kullanma avantajı ile kartuşlarını evlerinden doldurabilir ve ek kartuş bütçesi ayırmadan cihazlarında bulunan kartuşlara gerekli mürekkep dolumlarını kolaylıkla yapabilirler. Kartuş dolum kiti, kartuş dolum seti olarak da bilinen kartuş dolum ürünlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Canon, HP ve XEROX firmalarının ürettiği kartuşlarla uyumlu olarak üretilen kartuş dolum setleri ile cihazlarınıza kolaylıkla dolum yapabilir ve baskı maliyetlerinizi aşağı çekebilirsiniz.

Top